O nás

Sme moderná stavebná firma, ktorá sa dynamicky rozvíja.

Portfólio našich služieb tvorí plánovanie až kompletná realizácia zimných záhrad a prístreškov, zasklievanie balkónov a zasklievanie terás.

Plniť požiadavky našich zákazníkov je pre našu firmu priorita, preto vieme zabezpečiť materiál, farbu, a tvary materiálov rôzneho druhu – presne podľa vašich predstáv. Kvalita, precíznosť, vždy načas urobená práca a maximálna spokojnosť nášho zákazníka sú v našej firme vždy na prvom mieste.

Kontaktujte nás

Tešíme sa na spoluprácu s Vami, neváhajte nás kontaktovať!

Prístrešky a zimné záhrady na mieru

Celoročné zimné záhrady, zasklievanie terás, balkónov a lógií. Firma Reymont s.r.o. využíva na výstavbu kvalitné materiály. Terasy a prístrešky staviame na mieru!

 
Mám záujem

Čo ponúkame

Obľuba zimných záhrad za posledných päť rokov rapídne stúpla. Ich využitie plne závisí na vašich požiadavkách a želaniach. Reymont s.r.o vám ponúka celoročné zimné záhrady, sezónne zimné záhrady či lacné stavebnicové zimné záhrady.

Čo získate stavbou celoročnej zimnej záhrady?

Stavbou celoročné zimné záhrady získate ďalšiu obytnú miestnosť vášho domu. Jedná sa o najprepracovanejšie zimnú záhradu, ktorá má až 3x lepšie tepelnoizolačné vlastnosti proti sezónnemu prevedeniu. Náročnosť stavby sa tiež premietne v celkovej cene, ktorá môže byť oveľa vyššia ako cena tzv. Sezónnej zimnej záhrady.

Vyrábame zimné záhrady sami?

Áno. Hliníkové zimné záhrady vyrábame, preto ich plne prispôsobíme vašim možnostiam a požiadavkám. Lacné stavebnicové zimné záhrady poskytujú predovšetkým v letných mesiacoch ideálne miesto na relaxáciu. Zimné záhrady a pavilóny sú navrhnuté tak, aby ste ich ľahko zložili aj svojpomocne.

Novinka pergola Astra za super cenu priamo od výrobcu.

Nová generácia pergoly, konštrukčne efektívne a estetické riešenie. Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru podľa Vaších požiadaviek.

Mám záujem

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Ďalšie v ponuke

  Systémy

  Zistiť viac