Referencie

Dlhá životnosť zasklenia a bezstarostné používanie klientom je výslednkom nášho úsilia.

Najlepší zákazník je ten spokojný

Lukáš, 35 rokov

Realizácia pergoly na osobný dom prebehla bez akýchkoľvek problémov. Firma dodržala dohodnutú cenu a čas realizácie. Osobitne by som vyzdvihol bezproblémovú komunikáciu. Určite odporúčam využitie ich služieb!

5
Tomáš, 42 rokov

Zdravím, firmu REYMONT vrelo odporúčam, profesionálny prístup, poradenstvo, pekná a čistá práca. Firma mi zasklievala terasu a som spokojný takže som si u nich objednal aj hliníkové okná + balkón a aj s tým som spokojný.

5
Marek, 33 rokov

Profesionálny prístup od zamerania až po realizáciu zasklenia terasy, oslovil som mnoho firiem, Reymont je topka, vrelo doporučujem

5
Peter, 43 rokov

Som spokojný so zasklením terasy na našom podniku. Mali sme požiadavku, aby sa to stihlo za čo najkratší čas, čo dokázala firma Reymont dodržať. Robota je odvedená dobre a odborne. Všetko funguje ako má.

5
Martina, 28 rokov

Spoločnosť Reymont mi zasklievala balkón v byte. Ďakujem najmä za to, že mi vedeli poradiť aké sú výhody jednotlivých systémov a čo je pre mňa najvhodnejšie, keďže ja sa v tom vôbec nevyznám.

5
Miroslav, 34 rokov

Na majstrov z Reymontu som sa obrátil s požiadavkou o zasklenie zimnej záhrady pri našej novostavbe. Musím pochváliť kvalitne a precízne odvedenú prácu. Odporúčam všetkým, ktorý majú záujem o profesionálny prístup a služby za dobrú cenu.

5

Novinka pergola Astra za super cenu priamo od výrobcu.

Nová generácia pergoly, konštrukčne efektívne a estetické riešenie. Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru podľa Vaších požiadaviek.

Mám záujem

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Potrebujete pomôcť?

  Kontakt

  Kontaktovať