Zasklenie

Výhody zasklenia balkónov

Zasklenie balkóna je jedným zo spôsobov ako zvýšiť kvalitu a komfort bývania.

Jedna z najväčšich výhod zaskleného balkóna je to, že sa z neho stane plnohodnotná súčasť bytu s možnosťou využitia po celý rok. Zasklený balkón poskytuje rozširenie priestoru, ktorý môžete zariadiť podľa vašich potrieb a predstáv. Môžete si vytvoriť útulné miesto na oddych, prácu, štúdium, čítanie, pestovanie rastlín a iné aktivity.

Zasklenie balkóna navyšuje hodnotu vašej nehnuteľnosti.

Úspora energie a ochrana pred počasím

Zasklenie balkóna slúži ako izolačná vrstva, ktorá znižuje tepelné straty a spotrebu energie na vykurovanie. Podľa viacerých štúdií môže zasklenie balkóna usporiť až 20% energetických nákladov. Zasklenie taktiež zaisťuje ochranu vášho balkóna pred nepriaznivým počasím.

Týmto sa predlžuje životnosť balkóna a znižujú sa náklady na jeho údržbu. Jednou z ďalšich využití a výhod zasklenia balkóna je, že pôsobí ako protihluková bariéra, ktorá znižuje hladinu vonkajšieho hluku v byte až o 50%.

Zasklenie balkóna dodá vášmu bytu moderný a elegantný vzhľad. Bezrámové zasklievacie systémy sú navrhnuté tak, aby nezasahovali do architektúry budovy a neobmedzovali výhľad z balkóna. Zasklenie vášho balkóna tiež umožňuje lepší prenos svetla do interiéru a vytvára príjemnejšiu atmosféru.

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Potrebujete pomôcť?

  Kontaktujte nás

  Kontaktovať