Technológia

Zábradlie View Crystal

Zábradlie View Crystal je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí vyžadujú dokonalý vzhľad, estetiku a bezpečnosť.

Chcete si vychutnať dokonalý výhľad bez akýchkoľvek vizuálnych prekážok? Zábradlie so systémom View Crystal vám to umožní. Systém založený na hliníkovom profile v tvare „U“, na ktorý sa upevňuje kalené bezpečnostné sklo. Zábradlie View Crystal je vhodné na použitie v rôznych oblastiach, ako sú bytové domy, hotely, kancelárie, verejné budovy, reštaurácie, terasy, balkóny, schodiská, atď.

Zábradlie View Crystal kombinuje minimalistickú avantgardovú estetiku s maximalnou bezpečnosťou. Systém je navrhnutý na použitie lepeného kaleného bezpečnostného skla s možnosťou upevnenia do podlahy.

Spôsob montáže

Tento systém zábradlia ponúka rôzne možnosti montáže, ktoré sa vám dokonale prispôsobia. Na výber máte z nasledujúcich možností:

• Montáž do podlahy
• Montáž do podesty
• Montáž do podesty zarovno s podlahou
• Montáž do podesty zarovno s dlažbou
• Montáž v rovine s hranou podlahy

Pre zvýšenie funkčnosti a etetiky si môžete vaše zábradlie obzvláštniť napríklad LED osvetlenim, ktoré dodajú príjemnú atmosféru. Je potrebné myslieť aj na odtokové riešenia v prípade nepriaznivého počasia, ktoré zabraňujú hromadeniu vody na skle. Ak túžite po elegantnom vzhľade vášho zábradlia môžete si zvoliť hliníkový profil na vrchnej hrane.

Ak hľadáte zábradlie, ktoré vám umožní vychutnať si neobmedzený výhľad a zároveň vám poskytne maximálnu bezpečnosť a estetiku, zábradlie View Crystal je pre vás ideálnou voľbou. Zábradlie View Crystal je systém zábradlia, ktorý vám ponúka všetko, čo potrebujete, a to za výhodnú cenu.

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Potrebujete pomôcť?

  Kontaktujte nás

  Kontaktovať