Zasklenie

Zasklenie a jeho vplyv na hodnotu nehnuteľnosti

Zasklenie terás a balkónov je čoraz viac obľúbenejšie z viacero dôvodov. V článku vám popíšeme aké pozitívum má a či je výhodné z finančného hľadiska investiciá do vašej nehnuteľnosti.

Zasklenie terás a balkónov je čoraz viac obľúbenejšie z viacero dôvodov. V článku vám popíšeme aké pozitívum má a či je výhodné z finančného hľadiska investiciá do vašej nehnuteľnosti.

Energetická efektívnosť

Zasklenie pozitívne vplýva k izolácií tepla čo vedie k úsporám energie. V zimnom období pomáha udržiavať teplo vo vnútri a naopak v letnom obodobí chráni pred nadmerným teplom. Tento faktor môže byť v konečnom dôsledku rozhodujúci pri predaji nehnuteľnosti. 

Rozšírenie obytného priestoru

Zasklenie balkónu alebo terasy nielenže pozitívne vplýva na úsporu energie ale aj ponúka priestor navyše, ktoré môžete využiť ako miesto pre relax, prácu, alebo ako zimnú záhradu. Rozšírenie obytného priestoru je často vnímané ako zvýšenie celkovej úžitkovej plochy nehnuteľnosti, čo môže pozitívne ovplyvniť jej trhovú cenu.

Estetická pridaná hodnota

Moderné zasklenie môže výrazne zlepšiť vizuálny dojem nehnuteľnosti. Čisté línie a príval prirodzeného svetla vytvárajú dojem otvoreného a vzdušného priestoru. Esteticky príťažlivá nehnuteľnosť môže na trhu dosiahnuť vyššiu cenu, pretože spĺňa súčasné trendy v oblasti bývania.

Moderné zasklenie môže podstatne prispieť k vizuálnej atraktivite nehnuteľností. Čisté línie a dostatok denného svetla vám poskytnú pocit otvoreného a vzdušného priestoru. Estetický príťažlivá nehnuteľnosť sa môže na trhu predávať za vyššiu cenu, čo odzrkadľuje trendy moderného bývania.

Bezpečnosť a ochrana

Zasklenie vám poskytne dodatočnú ochranu proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Použitím pevného skla a kvalitných zámkov sa ochrana nehnuteľnosti zvyšuje pred externými hrozbami.

Investovanie do zasklenia balkóna alebo terasy môže z dlhodobého hľadiska priniesť výhody ale aj zvýšenie ceny nehnuteľnosti. Je to jeden z moderných spôsobov, ako zvýšiť hodnotu domova a zároveň zlepšiť kvalitu života jeho obyvateľov.

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Potrebujete pomôcť?

  Kontaktujte nás

  Kontaktovať