Zaujímavosti

Dizajnové zimné záhrady

Ideálnym miestom ako si vytvoriť príjemné miesto na oddych a predĺžiť si leto je zaobstarať si zimnú záhradu. Umožní vám využívať vonkajší priestor aj v chladných mesiacoch alebo za nepriaznivého počasia, a zároveň pridá vášmu domovu štýl a hodnotu.

Zimná záhrada nemusí len spĺňať účel ale viete si ju prispôsobiť aj po dizajnovej stránke. Zimná záhrada, ktorá bude odrážať vašu osobnosť a pútať pozornosť, si vyžaduje špeciálny štýl. Ponúkame vám rôzne možnosti, z ktorých si môžete vybrať tú pravú.

Moderná zimná záhrada

Moderná zimná záhrada je charakteristická jednoduchými a čistými líniami, veľkými presklenými plochami, a minimálnym použitím dekorácií. Tento štýl je vhodný najmä pre domy s modernou architektúrou pre vytvorenie kontrastu medzi interiérom a exteriérom. Je ideálnou voľbou pre milovníkov svetla, priestoru a minimalistického štýlu.

Rustikálna zimná záhrada

Rustikálna zimná záhrada sa vyznačuje charakteristickým použitím prírodných materiálov, ako je drevo, kameň, alebo tehla, a doplnením kvetinami, bylinkami, alebo ovocnými stromami. Rustikálna zimná záhrada sa najviac vyníma na domoch s tradičnou architektúrou, ktorých cieľom je vytvoriť harmóniu medzi interiérom a exteriérom. Je ideálnou voľbou pre milovníkov prírody, pohody a romantiky. 

Exotická zimná záhrada

Exotická zimná záhrada ako už vyplýva z názvu je charakteristická použítím výrazných farieb, vzorov, a doplnkov, a vytvorením tropickej atmosféry s palmami, orchideami, alebo bonsajmi. Je najlepšou voľbou pre domy s originálnou architektúrou, ktorou cieľom je vytvoriť ilúzia cestovania a dobrodružstva. Je ideálnou voľbou pre milovníkov exotiky, fantázie, a zábavy. 

Zimná záhrada sa vyznačuje nielen praktickým ale aj estetickým riešením, ktoré vám umožní si vychutnať krásu okolia po celý rok aj za nepriaznivého počasia. Zimná záhrada vám zabezpečí množstvo výhod, ako je šetrenie energie, zvýšenie hodnoty domu, alebo zlepšenie zdravia. Ak sa rozhodnete pre zimnú záhradu, obráťte sa na nás, a my vám navrhneme a vybudujeme zimnú záhradu podľa vašich predstáv a možností. Nech sa rozhodnete akokoľvek, veríme, že budete spokojní s výsledkom.

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Potrebujete pomôcť?

  Kontaktujte nás

  Kontaktovať