Zasklenie

Zvoľte si tú pravú zimnú záhradu

Vytvorenie krásnej záhrady nie je ľahké pre niekoho, kto nie je profesionálom v oblasti architektúry a stavebníctva. Pri aktualizácii alebo výstavbe je potrebné vziať do úvahy niekoľko faktorov. Správne plánovanie a skúsení odborníci dokážu premeniť vašu záhradu alebo dvor na dokonalý raj. Len niekoľkými dotykmi a malými zmenami v dizajne pridajú zimné záhrady na hodnote vašej nehnuteľnosti. Zabavte sa s priateľmi pri bazéne alebo sa túľte pri ohni. Jednoduché sa dá zmeniť na špeciálne.

Pred samotnou výstavbou platí, že dobrá rada je nad zlato

Pred zaslekním altánku alebo výstavbou zimnej záhrady si nazbierajte čo najviac informácií. To vám pomôže vytvoriť rozpočet vášho projektu. Na rôznych miestach môžu byť výrazné rozdiely v cenách. Náklady ovplyvňuje aj poloha a konkrétny priestor. Niektoré väčšie projekty potrebujú viac materiálu, ktorý môže zvýšiť náklady na dodanie. Veľký vplyv na výstavbu zimnej záhrady má aj spôsob, akým ju chcete využívať. Chystáte sa v nej fungovať celoročne alebo len počas horúcich letných mesiacov? Vnútorná klíma tiež ovplyvňuje, aký stavebný materiál je potrebný.

Voľbu ovplyvňuje viacero faktorov

Rozhodujúci je tiež tvar, veľkosť, vybavenie, zariadenie, aranžmán, prístupnosť zo všetkých svetových strán, smer dverí a počet rastlín. Orientácia zimnej záhrady je dôležitá z hľadiska tepla a svetla. Zimné záhrady orientované na sever sú oveľa chladnejšie ako tie, ktoré sú orientované na juh, ktoré sú prakticky vyhrievané po celý rok, ale v lete potrebujú ochranu pred slnkom pomocou roliet alebo závesov. Ideálna môže byť juhozápadná alebo juhovýchodná orientácia, ktorá zabráni rušivému popoludňajšiemu slnku.

Úžitok nadovšetko

Aj keď sa môže voľba zimnej záhrady zdať ako sizyfovská úloha, netreba sa báť. Stačí si nechať poradiť od odborníkov, ktorí majú dostatočné skúsenosti a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Budete mať radosť tu oddychovať v praktickom, príjemnom a vhodne zvolenom priestore.

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru.

Zvyčajne odpovedáme do 48 hodín.

Dopytový formulár

  Meno Priezvisko
  E-mail
  Telefón
  Typ zasklenia
  Vaša správa
  Priložiť návrh

  Max. 10 mb, format súborov pdf, jpg, jpeg, png, doc, docx, odt, zip, rar

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Potrebujete pomôcť?

  Kontaktujte nás

  Kontaktovať